Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

W Małym Płocku przysypało ludzi

W Małym Płocku podczas prac ziemnych w poniedziałek osunęła się ziemia i zasypała dwóch pracowników. Mężczyźni trafili do szpitala.

W poniedziałek 17 czerwca, podczas prac ziemnych w Małym Płocku doszło do przysypania ziemią. Jak informuje starszy sierżant Ewa Zabłocka, rzecznik prasowy kolneńskiej komendy, około południa podczas prac związanych z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej, w 2,5-metrowym wykopie obsunęła się ziemia. 

Mężczyźni trafili do szpitala, byli trzeźwi. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę