Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Do łomżyńskich bibliotek wróciło 173 zaległe książki

Kończy się tydzień bibliotek W związku z tym dzisiaj kończy się tydzień imprez w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży. To już V edycja imprezy zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.Obchodzony był pod hasłem „Biblioteka miejscem spotkań.

Przez cały tydzień były spotkania ze znanymi łomżyńskimi twórcami.

Przy okazji tygodnia bibliotek w miejskiej bibliotece publicznej przeprowadzona została amnestia. W dniach od 5 do 11 maja biblioteki łomżyńskie nie pobierały kar za przetrzymywanie książek. W wyniku amnestii do bibliotek wróciły 173 książki od 67 dłużników. Najdłużej przetrzymywane książki to te wypożyczone w 1999 – powiedziała Radiu Nadzieja dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży Krystyna Sobocińska

Jak dodała pani dyrektor zgodnie z planem odbyło się spotkanie z Karolina Skłodowską, „Majówka z Kubusiem Puchatkiem”, a także spotkanie z Henrykiem Gałą. Ostatnie spotkanie odbyło się dzisiaj z Teresą Adamowską. Jak dodała Dyrektor MBP zainteresowanie spotkaniami było bardzo duże

spotkaniom i uroczystościom nie koniec - 29 maja Oddział dla Dzieci będzie świętował swoje urodziny. Z tej okazji na Starym Rynku w Łomży odbędzie się festyn, konkursy literackie, „Parada postaci literackich” i konkurs na najciekawszy strój postaci z bajki. Warto dodać, że pierwszy tydzień maja to czas amnestii dla wszystkich, którzy nie oddali książek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę