Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

18,45 litra krwi zebrano w Centrum Katolickim w Łomży

''Oddaj krew z Chrystusem'' - tak parafia Krzyża świętego w Łomży zachęcała w ostatnią niedzielę do podzielenia się jednym z najcenniejszych leków. Zorganizowana wczoraj akcja „Wielkopostny Dar Krwi” w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego w Łomży cieszyła się dużym zainteresowaniem.


Osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat i ważące co najmniej 50 kg oddawały krew potrzebującym. Ks. kan Andrzej Godlewski podsumowując akcję powiedział, że zainteresowanie wśród ludzi akcją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Akcje takie są potrzebne, by dzielić sie sobą z innymi tym darem, który ratuje życie i zdrowie bliźnich, to symbol wdzięczności za krew Chrystusa przelaną za ludzi - mówili uczestnicy akcji.

Pozytywny przebieg akcji zainspirował organizatorów do zorganizowania następnej, która planowana jest 8 czerwca, w rocznice powstania parafii Krzyża Świętego w Łomży, w czasie parafialnego festynu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę