Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Awanse w Policji

34 łomżyńskich policjantów otrzymało dziś awanse na wyższe stopnie. 2-óch funkcjonariuszy awansował na wyższe stopnie oficerskie komendant główny policji, 28-miu otrzymało awans na aspirantów i podoficerów rozkazem komendanta wojewódzkiego, pozostałych do rangi starszych posterunkowych wyniósł komendant miejski policji w Łomży inspektor Andrzej Zaremba, który też wręczał wszystkie nominacje.

Posiadaczom nowych stopni i ich przełożonemu awansów i osiągnięć gratulował obecny na uroczystości biskup łomżyński Stanisław Stefanek:
Uroczystości policyjnych awansów towarzyszyło również wręczenie komendantowi Zarembie wysokiej klasy projektora. Sprzęt będzie wykorzystywany podczas szkoleń policjantów, a komendant otrzymał go za zwycięstwo w turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę