Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska PSM w czołówce województwa

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Łomży uplasowała się na pierwszym i drugim miejscu w województwie podlaskim. Specjalne badania wyników nauczania przedmiotu kształcenie słuchu we wszystkich szkołach muzycznych I stopnia w Polsce. Przeprowadziło Centrum Edukacji Artystycznej.

Badaniami objęto całą populację absolwentów szkoły I stopnia - uczniów klasy VI cyklu 6-letniego i klasy IV cyklu 4-letniego. Spośród szkół muzycznych naszego województwa łomżyńscy uczniowie cyklu 4-letniego zdobyli największą liczbę punktów. W dziale dziecięcym, młodzi muzycy ulegli tylko swoim kolegom z Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku, zdobywając drugą pozycję.

Piotr Dąbrowski
230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę