Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Stefanek: Przy chorych zabrakło rąk do pracy, bo zabrakło Krzyża.

- Służbie zdrowia odebrano Krzyż i miłość – powiedział bp Stanisław Stefanek. Do obchodzonego w poniedziałek (11 lutego) Międzynarodowego Dnia Chorego pasterz łomżyńskim nawiązał podczas sobotniej kongregacji ruchu Gloriosa Trinita.


W sali Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży biskup mówił, że przy łóżku chorego Ojciec Święty stawia ołtarz, czyli Eucharystię. - Tymczasem my w Polsce oglądamy wiadomości o pozostawianych łóżkach i maleństwach przewożonych do innych szpitali, bo zabrakło opiekuńczych rąk – mówił bp Stefanek. Podkreślał, że w służbie zdrowia zabrakło Krzyża. - Wspaniałej misji, jaką jest służba zdrowia, zabrano Krzyż i odebrano słowo miłość i służba; tylko dlatego zabrakło przy chorych rąk, bo zabrakło tego dyspozytora, głównego koordynatora miłowania - Jezusa ukrzyżowanego z Eucharystią – mówił bp łomżyński Stanisław Stefanek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę