Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Uczelnia jednak przy Poznańskiej!

Jeszcze w ubiegłym roku w opuszczonym budynku miała działać filia Politechniki Białostockiej – teraz nastąpiła radykalna zmiana planów. W budynku przy ul. Poznańskiej w Łomży będą kształcić się studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Taką informację przekazał rektor nowej uczelni prof. Kazimierz Pieńkowski.

Przypomnijmy, właścicielem nieruchomości przy Poznańskiej jest samorząd województwa, który budynek przekazał wcześniej Politechnice. Uczelnia miała uruchomić w nim studia dziennie – jednak przez rok tego nie zrobiła. Samorząd zabrał więc budynek z powrotem, a zainteresowały się nim władze Łomży. „To ostateczność, że Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości będzie mieściła się przy Poznańskiej” – jeszcze niedawno mówił Prezydent Łomży, który marzył o siedzibie uczelni w centrum Łomży. Uczelnia ruszy od października w budynku przy ul. Poznańskiej, tam też można będzie składać dokumenty. Jak mówi wiceprezydent Łomży, Krzysztof Choiński, nabór rusza już jutro i potrwa do 15 września.
Dyskusja o nowej uczelni odbyła się dzisiaj w auli II LO w Łomży. Przjechali na nią Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa oraz Prezydent Białegostoku. Obecni byli także prezydenci Łomży oraz starostowie, wójtowie i burmistrzowie z regionu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę