Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżyńskie Amazonki zaprosiły przyjaciół na wspólną zabawę.

Bal Życzliwych Serc odbył się w hotelu w Nowogrodzie. W tym roku dołączyli przyjaciele ze scen Trójmiasta, artyści: prof. Andrzej Nanowski, Aleksandra Kucharska Szefler, Marta Nanowska, Jacek Szymański i Dariusz Wójcik. Goście balu Amazonek mogli wysłuchać koncertu w ich wykonaniu.


Bal Życzliwych Serc zapoczątkowały przed laty Ewa Iwanowska i Anna Dąbrowska, nieżyjące już wcześniej prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym. Poprzez wspólną zabawę dziękowały ludziom, którzy przez cały rok wspierają działalność stowarzyszenia. Tak było również wczoraj. Postaci kobiet, dzięki którym wszystko się zaczęło, wspominała wieloletnia przyjaciółka stowarzyszenia, Wanda Wałkuska.

Także podczas tegorocznego balu odbyła się aukcja przedmiotów podarowanych przez darczyńców oraz losowanie upominków. Pieniądze zebrane podczas balu zostaną przeznaczone na działalność stowarzyszenia. Amazonki wspierają się w ciężkiej chorobie, ale także zachęcają do profilaktyki.
- Każda kobieta powinna dbać o swoje zdrowie i chodzić na badania – mówił dr Ryszard Wagner, kierownik zakładu radiologi w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Jakie życzenia można złożyć Amazonkom na nowy 2008 roku? - Wszyscy życzą nam zdrowia, bo jak będzie zdrowie, to wszystko inne się ułoży – mówiła prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży, Barbara Porwoł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę