Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Media i rodzina

W mediach powinno być więcej nadziei - stwierdził bp Stanisław Stefanek, przemawiając na Jasnej Górze do ponad 200 tys. uczestników 12. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. Zdaniem przewodniczącego Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski rodzice powinni korzystać z pomocy specjalistów, by towarzyszyć młodym w świecie mediów. Bp Stefanek przed Mszą św. wygłosił konferencję "Media i rodzina". Podkreślił w niej, że należy wychowywać do korzystania z mediów. Są one środkiem komunikacji a także miejscem spotkania.

- Bliższe są nam twarze aktorów, aniżeli nawet twarze naszych kuzynów i krewnych – ubolewał. Biskup łomżyński uznał, że trzeba na nowo podjąć modlitwę różańcową i ukazać obraz Odkupiciela i Jego Najświętszej Matki, wprowadzić nas do domu nazaretańskiego i stanąć przy Jezusie, jako swego rodzaju przeciwwadze dla obrazów medialnych. Zwracając się do około 200 tys. pielgrzymów, hierarcha podkreślił, że jedną z najistotniejszych kwestii w korzystaniu z mediów jest "nauka wyboru", której należy uczyć także dzieci. - Trzeba wejść w rzeczywistość medialną z cała odwagą. Jeśli rodzic poczuje się zagubiony w świecie nowinek technicznych wtedy niech sięgnie po profesjonalistów - powiedział hierarcha.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę