Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ciepły posiłek dla potrzebujących

Coraz więcej osób korzysta z posiłków w stołówce przy parafii św. Anny w Kolnie. Lokal na stołówkę udostępniła Parafia. Posiłki finansuje miasto. Osoby potrzebujące są wytypowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Sala gastronomiczna przy parafii św Anny w Kolnie działa przez cały rok. - Zapraszamy wszystkich potrzebujących mówi ks. Stanisław Uradziński - dziekan parafii.


W okresie zimowym potrzebujących jest znacznie więcej. W stołówce przy parafii św. Anny w Kolnie wydawanych jest wówczas około 80 gorących posiłków dla najuboższych.

Gorący posiłek to nie wszystko co oferuje stołówka. Organizowane są tam też wspólne obchody Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Dla wielu z osób to jedyna okazja godnego spędzenia świąt w ciepłej, bezpiecznej i rodzinnej atmosferze. Stołówka przy parafii Kolnie działa od 1995 roku, czynna jest od 9.00-13.00 w dni robocze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę