Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wojciech Leks z Łomży i jego psy najlepsi w wyścigach psich zaprzęgów

Wojciech Leks z Łomży zajął pierwsze miejsce w rozgrywanych w Myślęcinku koło Bydgoszczy wyścigach psich zaprzegów. Zorganizowane już po raz szósty zawody ściągnęły całą aktualną czołówkę polskiego świata zaprzęgowego, wśród której znajdują się osoby mogące poszczycić się tytułami mistrzów oraz wicemistrzów Europy.

Wyścigi psich zaprzęgów to w odniesieniu do Polski młoda dyscyplina sportu, mająca zaledwie 17 lat tradycji. Mimo to możemy być dumni z dorobku naszych sportowców, ponieważ od około 7 lat plasują się w ścisłej czołówce europejskiej - powiedzia Radiu Nadzieja Wojciech Leks. Zawody w Myślęcinku zorganizowano już szósty raz. Główny organizator czyli Polski Zwiazek Psich Zaprzęgów nadał im range pucharową co oznacza, że zdobyte w nich punkty liczą się do Pucharu Polski, a takze Pucharu Świata. Obecnie w Polsce wyscigami psów zaprzegowych zajmuje się ok. 300 osób. Znają się, utrzymują ze sobą kontakty i razem jeżdżą na kolejne zmagania. Wojciech Leks choć mieszka w Łomży reprezentuje Warszawski Klub Maszera INUIT. Wśród znanych osób polskiej estrady pojawił się jako prowadzący znany z serialu „ Plebania” Stanisław Jaskółka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę