Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Własna firma po 50-tce

Propozycje pracy dla kobiet po 50-tym roku życia przygotował Powiatowy Urząd Pracy w Łomży. Panie mieszkające na terenie powiatu łomżyńskiego mogą zgłaszać chęć udziału w projekcie przeznaczonym specjalnie dla tej grupy wiekowej. W jego ramach przewidziano roboty publiczne szkolenia na pracownika biurowego oraz bezzwrotne, jednorazowe środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.


Koordynator programu Aneta Gałązka poinformowała, że warunkiem udziału w projekcie jest status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Nabór do wykonywania robót publicznych już trwa, na szkolenia i po bezzwrotną pożyczkę na działalność gospodarczą można się zgłaszać do końca miesiąca.

Na realizację programu Powiatowy Urząd Pracy pozyskał 137 tysięcy złotych. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w projekcie można otrzymać w siedzibie Urzędu przy ul. Nowogrodzkiej 1 w pokoju 210 lub pod numerem telefonu 086 216 77 77 wew. 305.

Dodajmy, że w rejestrach Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży znajduje się około 500-set bezrobotnych kobiet po 50-tym roku życia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę