Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Dzień Otwarty w Onkologii

Panie, które jeszcze nigdy nie były u onkologa mają szansę na badanie i spotkanie ze specjalistą. 6-tego października Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży już po raz 4-ty organizuje "Dzień otwarty w onkologii".


To szansa dla pań, które obawiają sie takiej wizyty i odkładają ją z roku na rok. Przyjść warto, aby przekonać się o własnym dobrym zdrowiu, a w przypadku wykrycia jakichkolwiek zmian szybko zareagować - mówi prezes Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży Barbara Porwoł.

Panie, które przyjdą w sobotę na konsultacje onkologiczne mogą też liczyć na rozmowę z członkiniami Stowarzyszenia. Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wiele wątpliwości dotyczących choroby nowotworowej - zapewnia Barbara Porwoł.

"Dzień otwarty w onkologii" łomżyńskie amazonki organizują w ramach akcji "Zdążyć przed rakiem" we współpracy z Urzędem Miasta i szpitalem wojewódzkim w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę