Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Sprowadzane samochody

Kilka tysięcy używanych samochodów z państw Europy zachodniej przywieziono do Łomży w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Tutejszy Urząd Celny takie samochody cli praktycznie na okrągło - nawet do 100 sztuk dziennie. Jak podkreśla naczelnik Urzędu Piotr Grygo chyba nikt nie spodziewał się, że aż tyle starych samochodów będzie do Polski przywożone. Wszystko zaczęło się wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej.

Celnicy z Łomży sprowadzane używane samochody z Europy zachodniej clą nawet w soboty i po godzinach, bjak twierdzi naczelnik Grygo sprowadzanych samochodów jak na łomżynski urząd jest zdecydowanie za dużo.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę