Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radionadzieja.pl

Tragedia pod Łomżą.

Trzy osoby zginęły w niedzielny poranek w wypadku w Cydzynie koło Piątnicy, na drodze nr 61. Toyota, którą jechali, z nieustalonych przyczyn zjechała na lewy pas jezdni, tam zderzyła się z TIR-em. Wśród ofiar jest kierowca, pasażerka i 9-letnie dziecko.

„Z policyjnych ustaleń wynika, że jadący od strony Łomży 55-letni kierowca Toyoty z nieznanych na razie przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni. Tam najpierw zaczepił o naczepę jadącej w przeciwnych kierunku ciężarówki, a następnie zderzył się czołowo z kolejnym, jadącym z naprzeciwka, TIR-em. W wyniku tego wypadku na miejscu zginął kierowca osobowego auta oraz podróżujące z nim 2 pasażerki w wieku 9 i 51 lat. Przyczyny i okoliczności wypadku z pewnością szczegółowo wyjaśnią łomżyńscy policjanci” -  relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Ofiary wypadku – to mieszkańcy powiatu kolneńskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę