Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Odnowiony most

Nowy most w gminie Piątnica. W miejscowości Motyka został otwarty swieżo wyremontowany most na rzece Łojewek. Przedsięwzięcie było możliwe do zrealizowania dzięki współpracy Starostwa Powiatu Łomżyńskiego z jednostką saperską Wojska Polskiego w Orzyszu. To właśnie 19 żołnierzy z tej jednostki w ciągu 3-ech tygodni rozebrali stary i zbudowali nowy most, który oficjalnie oddali wczoraj do użytku mieszkańcom Motyki.

Dodajmy, że nowy most ma konstrukcję drewniano metalową, nośność ponad 15-stu ton, a koszt tej inwestycji zamknął się w kwocie 70 tysięcy złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę