Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Policjanci szykują się na świętowanie

Ścigają przestępców, drogowych piratów, dbają o ład i porządek w mieście i na wsi – policjanci już za kilka dni będą mieli swoje święto! Łomżyńscy funkcjonariusze zaczną świętować już jutro. Przygotowali specjalny festyn z okazji Święta Policji. Uroczystość odbędzie się na terenie popularnego Skyte Parku przy ul. Ks. Anny w Łomży.

Ciekawym punktem festynu z okazji Święta Policji będzie pokaz Szkoły Samurajów z Warszawy, której członkowie odpoczywają w Nowogrodzie. Będzie można zobaczyć pojedynek drewnianymi mieczami, sztukę cięcia mieczem oraz walki sportowe miękkimi mieczami.

Festyn rozpocznie się jutro o godz. 11. Policja istnieje już 88 lat. Swoje święto obchodzi 24 lipca. W 1919 roku ustawą z 24 lipca Sejm powołał do życia Policję Państwową, której zadaniem stała się ochrona bezpieczeństwa, spokoju i porządku publicznego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę