Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Sesje rad

Sesyjny dzień dziś w Łomży. O 10-tej rozpoczynają się dwie niezależne sesje rad: miasta i powiatu. Radni Miasta będą m.in.: oceniać realizacje przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji planu oszczędnościowego, zapoznają się jak przygotowana jest Łomża do wykorzystania funduszy strukturalnych i zgodnie z planem mają uchwalić Program Rozwoju Lokalnego Łomży na najbliższe dwa lata.

Podobny dokument mają również przyjąć radni powiatu łomżyńskiego, z tą różnicą, że dokument ma dotyczyć terenu dziewięciu okalających Łomżę gmin. Radni ziemscy mają zająć się też programem współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi i powołaniem Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marianowie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę