Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Fundusz Poręczeń Kredytowych

800 tysięcy złotych – udziały takiej wartości objął samorząd województwa w Łomżyńskim Funduszu Poręczeń Kredytowych. Odpowiednią uchwałę przyjęli radni sejmiku województwa. Decyzja ta sprawia, że Fundusz będzie mógł rozpocząć działalność już w przyszłym miesiącu - tak twierdzi Zbigniew Piotrowski – organizator Funduszu.

Przypomnijmy Fundusz Poręczeń kredytowych tworzy samorząd miasta Łomży i kilku okolicznych gmin. Głównym jego zadaniem ma być udzielenia poręczeń kredytowych dla małych przedsiębiorców z Łomży i okolicy. Zgodnie z planami ma on dysponować kwotą rzędu 4 milionów złotych, a w tym roku miałby udzielić poręczeń dla 120 przedsiębiorców.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę