Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Od przedszkola do Opola

Dawid Dąbrowski, 8-letni uczeń kl. 1 w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży, zakwalifikował się do udziału w programie "Od przedszkola do Opola". Dawid wykonywał piosenkę pt. "Tłum" z repertuaru Justyny Steczkowskiej. - W studio telewizyjnym podczas nagrania było zupełnie inaczej, niż gdy oglądałem ten program w telewizji - opowiada chłopiec. - Myślałem, że za srebrnymi wrotami jest przejście do garderoby małych artystów, a w rzeczywistości - goła ściana i poukrywane kamery.

Prowadzący Michał Juszczakiewicz to niezły żartowniś, według Dawida. Żartował prawie ze wszystkiego, nawet z gościa programu Justyny Steczkowskiej. Przyszła w za krótkich spodenkach, a pan Michał podśmiewał się, że chyba pomyliła programy. Usprawiedliwiała się, że jest tuż po koncercie. Na górze studia wykonawców i publiczności są schody i platforma, gdzie znajduje się studio nagraniowe. Stamtąd reżyser wydaje dyspozycje, jak realizować program.
- Reżyser mówił Michałowi, a on nam przekazywał wiadomości, co mamy robić - wspomina mały piosenkarz. - W uchu Michał miał słuchawkę, żeby słyszeć rozkazy reżysera.
Na scenie pojawiło się sześcioro dzieci. Dawid grał na akordeonie (uczy się od dwóch lat w PSM I i II st. w klasie prof. Wiesławy Staniszewskiej) i śpiewał w duecie po raz pierwszy z rówieśniczką Ewą ze Skierniewic. Był rodzynkiem i podczas nagrania, tak jak bedzie podczas emisji programu w sobotę, 26 maja br. o godz. 13.20 na antenie TVP1.
- Od września ubiegłego roku do finału w Opolu kwalifikowanych jest 15 piosenek - przypomina Dawid. - Ci, którzy zagłosują na mnie SMS-em w sobotę, 26 maja, przyczynią się do tego, że telewizja przedstawi mój występ w Gali Nominowanych do Opola 2 czerwca. Wspierajcie Łomżę i głosujcie na łomżyniaka!
SMS-y można będzie wysyłać tylko godzinę po programie (od godz. 14 do 15). Głosujcie na Dawida!!!

Mirosław R. Derewońko
 
200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę