Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Ministerialny Mecenat nad łomżyńską kuturą

Niemal milion złotych otrzyma sześć placówek kultury z Łomży z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Właśnie ogłoszono wyniki naboru wniosków składanych w ramach projektu Mecenat Kultury 2007. W skali całego kraju na ten projekt przeznaczonych jest 25 mln zł.

Najwyższą dotację (223 tys. zł ) w ramach programu Mecenat 2007 otrzyma Łomżyńska Orkiestra Kameralna na organizację koncertów oraz edukację dzieci i młodzieży. Po 200 tys zł trafi do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży na ponadlokalne centrum udostępniania zbiorów bibliotecznych, informacji, upowszechniania i promocji czytelnictwa i do Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży na tworzenie Regionalnego Centrum Dokumentacji Kultury, Wspierania i Aktywizacji. 150 tys zł ma otrzymać także Muzeum Przyrody w Drozdowie na organizacje "Nadnarwiańskich spotkań z przyrodą, historią i sztuką". Pieniądze trafia także do Teatru Lalki i Aktora i Muzeum Północno Mazowieckiego w Łomży. Każda z tych placówek otrzyma po 100 tys zł dotacji. Teatr na prezentację spektakli, a muzeum na organizację wystawy, edukację i m.in. konserwację obiektów w związku z 80-leciem Skansenu w Nowogrodzie.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę