Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ks. Godlewski - Proboszczem Roku

Główne zdjęcie
ks. Andrzej Godlewski
Proboszcz Roku

A jednak najlepszy z 12-stki wspaniałych. Proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży ks Andrzej Godlewski został Proboszczem Roku. Dziś w Warszawie oficjalne ogłoszono zwycięzcę. Konkurs po raz drugi zorganizowała Katolicka Agencja Informacyjna oraz Redakcja Katolicka Telewizji Polskiej. Z blisko 600 kandydatów jury wybrało 12-stu wspaniałych. A dzisiaj okazało się, że to właśnie proboszcz parafii Krzyża Świętego w Łomży jest najlepszym proboszczem 2004 Roku.

Ks. Andrzej Godlewski kieruje parafią od 7 lat. Dzięki niemu przy parafii powstało Centrum Katolickie, w którym spotykają się dzieci i młodzież z Łomży i okolic. W Centrum działa Szkoła Rodzenia, Centrum Pomocy Rodzinie, Klub Sportowy, czytelnia , sala internetowa sala zabaw. Przy parafii istnieje także teatrzyk dziecięcy, schola młodzieżowa, a na koncerty organizowane przez parafię przyjeżdżają artyści z całej Polski. Z wzgórza Krzyża Świętego gdzie mieści się Centrum Katolickie nadaje także Radio Nadzieja 103,6 FM. Ogłoszenie zwycięscy konkursu Proboszcz Roku odbyło się w siedzibie Episkopatu Polski w Warszawie.
W tej chwili trwa uroczystość, podczas której przemawia właśnie Proboszcz Roku – ks. Andrzej Godlewski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę