Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Rusza kolejna zbiórka żywności w Łomży

Popołudniu w większych łomżyńskich sklepach stać będą wolontariusze Caritas-u. Organizacja chce tym razem zebrać żywność dla dzieci – uczestników wakacyjnych wyjazdów przygotowanych przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W marketach, w których będzie stała młodzież, są już plakaty. Siostra Dorota Krasucka – koordynator wakacyjnej akcji letniej Caritas mówi, że potrzebne są zwłaszcza produkty trwałe.

To już 3-cia akcja zbiórki żywności, przygotowana przez caritas. Siostra Dorota twierdzi, że za każdym razem mieszkańcy Łomży są bardzo hojni.
Zbiórka żywności w marketach w Łomży potrwa do jutra

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę