Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość ochodzi z www.radionadzieja.pl

Dni otwarte w Wecie

Trwa rekrutacja do szkół średnich. Od tygodnia gimnazjaliści składają dokumenty do wybranych liceów i techników. Placówki oświatowe chcąc ułatwić decyzję swoim przyszłym uczniom organizują Dni Otwarte. Takie spotkania odbyły się już między innymi w Zespole Szkół Technicznych i Szkołach Katolickich w Łomży. Kolejne przygotowuje Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7.

- W piątek i sobotę będziemy witać w naszych progach ewentualnych kandydatów do nauki w naszej szkole. Zaprezentujemy dorobek, bazę i kierunki kształcenia w naszej placówce – zapowiada dyrektor łomżyńskiej wety Albina Chojak. -Podczas dni otwartych zaprezentujemy też nowy kierunek kształcenia - dodaje.
Będzie to technik żywienia i gospodarstwa domowego. W nowym roku szkolnym w zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży naukę na pięciu kierunkach technikum i w jednej klasie liceum będzie mogło rozpocząć 300 uczniów.
Szkoła zaprasza na Dni Otwarte 20 kwietnia w godzinach od 9 do 17 i 21 kwietnia od 9 do 15. Placówka mieści się przy ulicy Stacha Konwy 11 w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę