Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dni Walki z Rakiem

Mszą świętą w intencji chorych na nowotwory i ich rodzin rozpoczęły się w Łomży - 7 czerwcowe dni walki z rakiem. W kościele pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży na wspólnej modlitwie spotkali się członkinie Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży, rodziny i przyjaciele. To właśnie w obliczu choroby człowiek często stawia sobie pytanie dotyczące wiary i zaufania.

7 Czerwcowe Dni Walki z Rakiem potrwają w Łomży do 8 czerwca. Patronem honorowym tych dni jest biskup łomżyński Stanisław Stefanek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę