Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 19 września 2021 napisz DONOS@

Malwina Szewczyk II w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących

mm śr, 09 czerwca 2021 20:51

Malwina Szewczyk w miniony weekend wywalczyła II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Szachach Klasycznych Kobiet rozgrywanych w Rybniku. Tym samym podopieczna Akademii Szachowej Sobocińscy uzyskała nominację do reprezentowania Polski na I Mistrzostwach Europy ICCD w szachach szybkich i błyskawicznych, które zostaną rozegrane w Cordobie (Hiszpania) wiosną 2022 r.

Złota Martyna z Łomży wygrywa w Słubicach

mm wt, 08 czerwca 2021 15:02

Martyna Szulc zdobyła złoty medal w konkursie skoku w dal juniorek, skacząc na odległość 5 m 45 cm, oraz przywiozła brązowy medal za trójskok długości 11 m 57 cm. Zawodniczka LKS Narew Kurpiewski Łomża i podopieczna trenera Jana Kotowskiego triumfowała na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, które odbyły się od 4. do 6. czerwca w Słubicach.

Jeden weekend - dziewięć imprez

mm wt, 08 czerwca 2021 09:52

Rekordowy przede wszystkim pod względem ilości startów na zawodach lekkoatletycznych w jeden weekend zanotowali zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. - Nasi zawodnicy dosłownie rozjechali się po Polsce. Były starty na Pomorzu, w górach, na zachodzie, wschodzie i w centrum oraz w stolicy. Najważniejszy jednak dla nas start odbył się w Wielkiej Brytanii, w Birmingham na Pucharze Europy na 10 000m – zauważa Andrzej Korytkowski prezes i trener klubu.

Młodzi pływacy UKS Butterfly z medalami

mm wt, 08 czerwca 2021 09:14

Udanie zaprezentowali młodzi łomżyńscy pływacy z UKS Butterfly, którzy podczas weekendu , rywalizowali na zawodach: w Warszawie oraz Lublinie. Przy dobrze obsadzonych konkurencjach zawodnicy zdobywali medale, a niektórzy z nich poprawili swoje rekordy życiowe.

Łebkowski Akademickim Mistrzem

mm cz, 03 czerwca 2021 17:42

Kacper Łebkowski, student PWSIiP w Łomży wygrał Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym – informuje łomżyńska uczelnia.

Biedrzycki na medal

mm śr, 02 czerwca 2021 13:26

Bartłomiej Biedrzycki zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął pierwsze miejsce w deblu i trzecie w grze singlowej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie w Olsztynie.

Rekordy życiowe przed Mistrzostwami Polski LZS

mm pon, 31 maja 2021 13:46

- Mimo przenikliwego zimna, ustanowiono wiele rekordów życiowych - mówi trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. - W sobotę, 29. maja, zawodniczki i zawodnicy naszego klubu startowali na Mityngu Lekkoatletycznym w Białej Podlaskiej. W konkurencji trójskoku juniorek zawodniczki łomżyńskiej "Narwi", należące do ścisłej czołówki naszego kraju, skakały bardzo daleko: Zosia Nagórska pokonała odległość 11 m 97 cm, osiągając rekord życiowy; Martyna Szulc - 11 m 72 cm i Zuzanna Poteraj - 11 m 60 cm, co jest również rekordem życiowym Zuzi w trójskoku.

Łobodziński Mistrzem Polski

mm pon, 31 maja 2021 12:09

Piotr Łobodziński, zawodnik KS PREFBET-SONAROL, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski PZLA podczas MP w biegach górskich na krótkim dystansie. W sobotę jako pierwszy, z czasem 25:26, przebiegł 5km trasę Biegu na Ślężę o przewyższeniu 530m. To kolejny tytuł Piotra na tej trasie. Siedem lat temu także zdobył złoty medal.

MJ CUP na kortach III LO

mm pon, 31 maja 2021 09:11

Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki z UKS Return Łomża zwycięzcami Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie MJ CUP zarówno w singlu jak i w grze deblowej (Anielka wspólnie z Laurą Białuchą, natomiast Bartek w parze z Arturem Modzelewskim).

Młodzi pływacy UKS Butterfly z medalami

mm pon, 31 maja 2021 08:48

16 medali w tym 8 złotych zdobyli młodzi pływacy łomżyńskiego klubu UKS Butterfly podczas weekendowych zawodów w Suwałkach. Wśród 12-letnich chłopców, najlepszym zawodnikiem imprezy został łomżyński pływak - Filip Rudczyk, zdobywca 3. złotych i 1. srebrnego medalu.

Iwona Lewandowska powołana na Puchar Europy

mm pt, 28 maja 2021 08:58

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Iwona Lewandowska została powołana do reprezentacji na Puchar Europy w biegu na 10 000 metrów. Impreza odbędzie się w Birmingham (Wielka Brytania) 5 czerwca.

V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka

mm śr, 26 maja 2021 16:41

6 czerwca br., już po raz piąty, w Piątnicy odbędzie się Charytatywny Bieg z Butelką Mleka. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, współorganizatorem Gmina Piątnica, a Sponsorem Głównym – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica. Całkowity dochód z opłat wpisowych uczestników przekazany zostanie na cele charytatywne i wsparcie lokalnych stowarzyszeń.

KS PREFBET-SONAROL podsumował tydzień startów

mm pon, 24 maja 2021 19:49

Kolejni zawodnicy uzyskali minima na Mistrzostwa Polski, inni wygrywali biegi w zawodach po Polsce, i 12 medali zdobyli reprezentanci na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego – chwali się prezes Andrzej Korytkowski.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w szachach szybkich dzieci do 8 lat

mm pon, 24 maja 2021 13:08

Dobrze zaprezentowali się najmłodsi łomżyńscy szachiści w rozegranych w weekend Mistrzostwach Województwa Podlaskiego. W silnie obsadzonym turnieju Maja Szewczyk (ucz. SP 9 w Łomży) zajęła VII miejsce, a Wojtek Zabielski (ucz. SP 10 w Łomży) wygrał 4 razy i uplasował się na XX miejscu.

Waleczni skrzaci

mm pon, 24 maja 2021 08:38

Mimo dynamicznych zmian pogodowych, jakie w miniony weekend przeszły nad regionem, na kortach przy III LO w Łomży rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie HEXABANK Cup.

Przegrana ŁKS-u w meczu przyjaźni

mm so, 22 maja 2021 22:47

ŁKS 1926 Łomża uległ na własnym stadionie 1:2 drużynie Orła Kolno. Mimo, że goście od 13 minuty grali w 10-tę, to udało im się strzelić 2 bramki i to kibice Orła cieszyli się po ostatnim gwizdku.

Reprezentant Ziemi Łomżyńskiej na Igrzyskach w Tokio

mm pt, 21 maja 2021 13:12

Karol Łebkowski, sędzia międzynarodowy w zapasach, po raz kolejny będzie reprezentował w gronie sędziów Polskę na, rozpoczynających się za dwa miesiące, Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Znalazł się w gronie 50 sędziów z całego świata, wyznaczonych do tak odpowiedzialnego zadania.

Biegają, skaczą i rzucają na stadionie jak Mistrzowie

mm cz, 20 maja 2021 21:40

Na stadionie w Łomży przeprowadzono Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U-18 oraz U-20 w Lekkiej Atletyce, czyli Memoriał imienia Tadeusza Susoła. Uczestniczyło 171 zawodniczek i zawodników, którzy łącznie tworzyli 270 osobo-startów. - Zawody Memoriału posiadają kategorię pierwszą, umożliwiając zdobywanie minimów wyników do Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych we Włocławku - mówi Jan Kotowski, organizator z Klubu LKS Narew Kurpiewski Łomża, którego wiceprezes Paweł Drożyner witał uczestników zawodów.

Aktywnie w Gminie Łomża

mm pon, 17 maja 2021 18:00

Czasem 34 min. 38 s Adam Szydlik z Łomży wygrał bieg Stacha Konwy na 10 km. W ramach Grand Prix Aktywna Piątka Gminy Łomża 151 biegaczy z m.in. Warszawy, Gdańska, Białegostoku czy Łomży rywalizowało na drogach i dróżkach Jednaczewa. Wśród kobiet z czasem 40 min. 33 s triumfowała Magdalena Parchowska z Gdańska.

Trzy minima osiągnięte

mm pon, 17 maja 2021 14:37

Beata Trzonkowska, Piotr Dąbrowski i Martyna Krawczyńska w czasie InterEuropol Memoriału Zdzisława Szelesta, uzyskali rezultaty dające awans na Mistrzostwa Polski.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę