Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomża Cup 2024

W dniach 14-16 czerwca na stadionie Miejskim w Łomży odbędzie się kolejna edycja turnieju Łomża Cup. W tym roku Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy reprezentować będą zawodnicy z rocznika 2011 prowadzeni przez trenerów Jacka Lisa oraz Andreja Radczenko. 

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy oraz rodzice z rocznika 2011. Turniej będzie przede wszystkim emocjonującym i widowiskowym wydarzeniem sportowym gdyż na zaproszenie organizatorów odpowiedziały szkółki zajmujące czołowe miejsca w najwyższych klasach rozgrywkowych w swoich regionach w kategorii Młodzik D1. Wśród nich będą:

Żalgiris Kowno

Varsovia Warszawa

Junior Białystok

Elana Toruń

Ursus Warszawa

Pogoń Siedlce

Gedania Gdańsk

Górnik Łęczna

Junior Ełk

Znicz Pruszków

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Młodzieżowy ŁKS

Wszystkie zespoły rozegrają po 11 meczów w półgodzinnym wymiarze czasowym w jedenastoosobowych składach. Na trzech pełnowymiarowych boiskach (płyta główna, boisko boczne, boisko sztuczne przy WORD) zobaczymy  ponad 200 zawodników z różnych regionów Polski oraz gości z Litwy, z akademii piłkarskiej Żalgiris Kowno.

W trakcie wydarzenia organizatorzy prowadzić będą zbiórkę na rzecz malutkiej Natalii Ogłozińskiej. Pomimo zaledwie 6 lat, które ma Nina, 14 miesięcy swojego życia spędziła w szpitalach. Ma za sobą dwie operacje serca i kilka zabiegów na brzuszku. Życie szpitalne bardzo spowolniło rozwój Niny co przy Zespole Downa dodatkowo sprawia że potencjał poznawczy dziewczynki dodatkowo słabnie. Dlatego też Nina wymaga dodatkowej rehabilitacji ruchowej, sensorycznej i neurologopedycznej. 

Punktem kulminacyjnym zbiórki będzie licytacja oryginalnej koszulki reprezentacji Polski z autografem Kamila Grosickiego, a także piłka z autografami szczypiornistów Industria Kielce. Licytację organizatorzy rozpoczną w mediach społecznościowych na facebookowej stronie Młodzieżowego ŁKS-u,  natomiast jej dokończenie odbędzie się w niedzielę 16 czerwca na Stadionie Miejskim w Łomży około godziny 12.00. 

Cenne sportowe przedmioty przekazała na licytację firma SONAROL Sp.j. Najda 

Także całkowity dochód ze stoisk gastronomicznych przekazany będzie na leczenie i rehabilitację Niny Ogłozińskiej. 

źródło: MŁKS

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę