Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mistrzowska życiówka Martyny

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Martyna Krawczyńska, podczas 70 Memoriału im. Janusza Kusocińskiego, pobiła w biegu na 3000 metrów z przeszkodami swój rekord życiowy i przeskoczyła na klasę mistrzowską. Życiowe wyniki były udziałem także innych zawodników.

Polski Związek Lekkiej Atletyki powołanie na 70 Memoriał im. Janusza Kusocińskiego w Chorzowie reprezentantce Łomży wysłał na 4 dni przed zawodami. Trener Andrzej Korytkowski przyznaje, że zawodniczka zdążyła wykonać  jedynie cztery jednostki treningowe. Zwykle taki cykl przygotowawczy wynosił powyżej 10-ciu jednostek „przeszkodowych”. Mimo to Martyna Krawczyńska zaprezentowała doskonałą formę i poprawiła swój rekord życiowy, który na dystansie 3000 metrów przez płotki wynosi teraz 10:08,29 sek.. 

Trener Korytkowski nie kryje radości, że Martyna wskoczyła do klasy mistrzowskiej (10:15,00).

Zawodnicy KS PREFBET-SONAROL wzięli również udział w Mistrzostwach Woj. Podlaskiego U20 i U18 rozegranych w Białymstoku 18 maja 2024. Startujący poza konkursem Piotr Dąbrowski (800m-1:55,30 sek., rek. życ.) i Justyna Korytkowska (1500m - 4:40,92 sek.) odnieśli zwycięstwa w swoich konkurencjach. W kategoriach młodszych na podium stanęli: Wiktoria Grabowska (U20,3000prz. - 12:09,70 sek.-minimum na MPJ), oraz Wiktoria Stefańska (U18, 400m-63,28 sek.)-dwa razy zwycięstwo. 

Na 400 metrów mężczyzn U18, 2-gi był Maciej Skarżyński (53,58 sek. - rek. życ.) a 4-ty Filip Rusiński (58,83 sek.), natomiast  na 1500 metrów junior młodszy Konrad Zaleski przybiegł drugi, a w skoku w dal młodzik Aleksander Banach uzyskał wynik 5m 71 cm, co jest tylko rezultatem o 3 centymetry gorszym od jego rekordu życiowego.

Długodystansowiec Andrzej Leończuk podczas 41 Półmaratonu Hajnowskiego zajął drugą lokatę uzyskując czas 1godz. 10 minut i 20 sekund.

źródło: KS PREFBET-SONAROL

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę