Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek

MJ CUP - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek wygrała Amelia Artemiuk z Białegostoku. Drugie miejsce zdobyła Iza Waldzińska z UKS Return Łomża.

W miniony weekend na kortach przy III LO w Łomży odbył się MJ CUP - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek (dziewczęta do lat 14) w Tenisie. Turniej wygrała Amelia Artemiuk KT Spinner Białegostok, która w finale turnieju 6/2 7/5 pokonała   Izę Waldzińską z UKS Return Łomża. Trzecie miejsce zajęła Eliza Tarasewicz reprezentująca UKS Sokół Asy Białystok. 

W grze deblowej zwyciężyły Amelia z Izą pokonując w finale Jowitę Rusiecką i Marysię Jankowską (obie dziewczęta z UKS Return Łomża).

Turniej MJ CUP rozegrany został systemem grupowym, więc pierwszy ewentualny przegrany mecz nie eliminował zawodniczki z rozgrywek. Każda z dziewcząt rozegrała co najmniej 5 tenisowych pojedynków wliczając również grę deblową.

Najmłodszą uczestniczką Mistrzostw była 10-letnia Aleksandra Waldzińska, która w pierwszym meczu po bardzo zaciętej trzysetowej walce 7/6 3/6 10/6 pokonała  Marysię Jankowską, następnie 6/4 6/2 Hannę Kraszewską  (UKS Sokół Asy Białystok). W meczu o trzecie pucharowe miejsce Ola uległa 3/6 2/6 Elizie Tarasewicz.

Łomżę  reprezentowały: Marysia Jankowska, Helena Puławska, Iza Waldzińska, Ola Waldzińska (tenisistki uczą się w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży) oraz Jowita Rusiecka ze Szkoły podstawowej nr 5 w Łomży.

Podziękowania dla Anny i Tomasza Męczkowskich za wieloletnią pomoc i wpółpracę przy turniejach rangi mistrzowskiej.

źródło: UKS Return Łomża

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę