Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Po raz kolejny mamy szansę pomóc dzieciom.

Wraz z początkiem Adwentu rozpoczęła się ogólnopolska akcja Caritas Polska - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. We wszystkich parafiach – po raz 12. sprzedawane są świąteczne świece. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dożywianie, organizację kolonii, zakup szkolnych wyprawek i ubrań dla dzieci najbardziej potrzebujących.

W tym roku doszedł jeszcze jeden cel akcji wigilijnego dzieła – pomoc małoletnim ofiarom przemocy. Mogą one liczyć na wsparcie Caritasu, który organizuje dla nich zajęcia w świetlicach socjoterapeutycznych i podczas specjalnych warsztatów.

Caritas Diecezji Łomżyńskiej udziela też pomocy doraźnej, gdy rodzina znajdzie się w trudnej sytuacji. - Pomagamy rodzinom i dzieciom, które nie mają chleba, ciepła, miłości i są skrzywdzone – podkreśla ks. Wojciech Zyśk. Jednocześnie zachęca do zakupu świecy Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, która powinna zapłonąć na każdym świątecznym stole.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę