Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nowy proboszcz w Piątnicy

Ks kanonik Szczepan Dobecki – profesor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży został mianowany proboszczem parafii pw Przemienia Pańskiego w Piatnicy. Ks Szczepan obejmuje tę funkcję po zmarłym niedawno księdzu Macieju Grajewskim. Uroczystego wprowadzenia nowego proboszcza dokona w najbliższą niedzielę biskup Stanisław Stefanek.


Ks Szczepan Dobecki ma 41 lat. 14 lat temu przyjął święcenia kapłańskie. Jest muzykologiem, w tym zakresie kształcił się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dzisiaj jest profesorem Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, pełni funkcję dyrektora Diecezjalnego Instytutu Organistowskiego i zgodnie z decyzją biskupa łomżyńskiego pozostaje na tym stanowisku mimo nominacji proboszczowskiej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę