Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Stypendia Marszałka Województwa Podlaskiego

Siedmioro uczniów łomżyńskich szkół znalazło się w gronie stypendystów Marszałka Województwa Podlaskiego.Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów na rok 2007 uzdolnionym artystycznie uczniom z naszego regionu.

Wśród 30-stki utalentowanych młodych podlasian znaleźli się Bartosz i Piotr Lewiarz członkowie znanej w regionie muzykującej rodziny, laureaci wielu nagród na muzycznych festiwalach. Stypendystą marszałka został także Przemysław Starachowski uczeń III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Jest członkiem sekcji instrumentalnej Studia Piosenki POPART i tria jazzowego DUET TRIO, które działają w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych. Stypendium będzie też w przyszłym roku otrzymywać Joanna Zawłocka uczennica Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. To bardzo uzdolniona wokalistka. Jest laureatką licznych konkursów i przeglądów.
Wśród wyróżnionych nie zabrakło też zdolnych plastyków. Marszałek wyróżnił troje uczniów Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży. To Milena Jankowska, Sylwia Zdzichowska i Kamil Bzura.
Dodajmy, że roczne stypendia dla uzdolnionej młodzieży Sejmik Województwa Podlaskiego przyznał po raz drugi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę