Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Cenne lipy

48 tysięcy złotych – tyle musiał zapłacić i zapłacił inwestor budujący supermarkety w Łomży za ścięcie dwóch drzew. Lipy rosły wzdłuż Alei Piłsudskiego w miejscu w którym zbudowano wjazd na plac budowy. Zgodnie z wcześniejszymi zamierzeniami drzewa miały być przesadzone. Miano tego dokonać albo jesienią ubiegłego roku, albo wczesną wiosną tego. Niestety zamiast panów ze szpadlami przy drzewach stanęli panowie z piłami.

Za samowolne ścięcie drzew Prezydent Miasta nałożył na inwestora karę po 24 tysiące złotych za jedna lipę. Jak poinformowało biuro prasowe ratusza pieniądze 48 tysięcy złotych wpłynęły już na bankowe konto miasta.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę