Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Prefbet na Wschód

Nawet trzykrotnie zwiększy w tym roku sprzedaż swoich produktów na wschód Prefbet Śniadowo. Producent materiałów budowlanych z okolic Łomży od dwóch lat wysyła swoje produkty do państw po byłym Związku Radzieckim. Jak podkreśla wiceprezes spółki Antoni Chojnowski – wyroby tej firmy cieszą się tam coraz większym uznaniem, a handel zwłaszcza z państwami nadbałtyckimi ułatwia fakt, że dziś między Polska a Litwa nie ma granicy.

Sytuacja zakładu po pierwszym kwartale pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. I choć zgodnie z przewidywaniami od 1 maja z racji wyższego Vat-u znacznie spadła sprzedaż wyrobów budowlanych w kraju, to całkowitego załamania rynku budowlanego póki co nie zaobserwowano.
Prefbet Śniadowo to największy w okolicy Łomży producent materiałów budowlanych. Zakład istnieje od niemal 40 lat.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę