Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Stefanek apeluje o udział w wyborach.

- Idźmy do wyborów – apeluje biskup łomżyński Stanisław Stefanek. W minioną niedzielę w kościołach diecezji łomżyńskiej czytane było słowo biskupa do wiernych w tej sprawie, a teraz swój apel o udział w wyborach biskup kieruje za pośrednictwem fal Radia Nadzieja. - To jest najbardziej podstawowy obowiązek sumienia – powiedział pasterz łomżyński. Podkreślił, że najpierw trzeba podjąć decyzję, aby pójść na wybory, a dopiero później „zatroszczyć się o wybór nazwiska”.

Biskup Stefanek zaapelował, abyśmy przy wyborze kandydata kierowali się jego gotowością do ofiarnego zaangażowania się w zadania wobec naszych społeczności. Głównym kryterium wyboru powinno być podejście kandydatów do wiary. - Ludzie, którzy poważnie traktują Pana Boga, poważnie traktują też człowieka – uważa bp Stanisław Stefanek. Jako drugie kryterium pasterz łomżyński wskazał na stosunek tych, których wybieramy, do życia. - W sytuacji wymierania Polski jawne opowiadanie się za swobodą zabijania jest wyraźnie postawą antyobywatelską i antynarodową – podkreślił biskup Stefanek. Wiceprzewodniczący Rady ds Rodziny Episkopatu Polski wskazał na ostatnie próby prezentacji różnych formacji politycznych, które lekceważą życie
nienarodzonych Polaków narażając ich na śmierć „albo ze strony zdesperowanej matki, albo bardzo nieuczciwego przedstawiciela medycyny”. Pasterz łomżyński zaapelował, aby wyborcy wzięli udział w wyborach odpowiedzialnie i rozumnie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę