Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Radni Jedwabnego poparli swojego burmistrza.

Michał Chajewski podczas sesji Rady Miejskiej Jedwabnego oddał się do dyspozycji radnych. Zapytał członków rady, czy nie powinien zakończyć swojej pracy na stanowisku burmistrza, co często sugerują media. Punktem zapalnym jest oczywiście sprawa sądowa Burmistrza Michała Chajewskiego, w której wyrok zapadł w marcu, a od której wyroku burmistrz wniósł odwołanie. Chodzi o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu – Burmistrz Chajewski twierdził, że promile w jego krwi – to wynik spożycia leków. Sąd wydał jednak wyrok – zakazał Chajewskiemu prowadzenia samochodów przez rok i ustalił karę grzywny.

Sprawa kładzie cień na dalsze poczynania burmistrza, ale okazuje się, że nie wszystkim ona przeszkadza. Radni Jedbwanego jednogłośnie odrzucili rezygnację Michała Chajewskiego i poparli jego działania na stanowisku burmistrza. A Chajewski chce oczyścić się z zarzutów. Apelację od wyroku Sądu Grodzkiego złożył więc do Sądu Okręgowego w Łomży. Nadal podtrzymuje pierwotną wersję, że we wrześniu ubiegłego roku nie prowadził samochodu pod wpływem alkoholu, ale po zażyciu leków. Dzisiejszy wynik głosowania 15:0 to – jak mówi – znakomita zachęta do dalszych działań na stanowisku burmistrza.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę