Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Udany Dzień Otwarty w Onkologii

Ponad 50 kobiet przyszło na Otwarty Dzień w Onkologii w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Na pacjentki czekali lekarze, którzy kierowali je na badania USG lub mammografię. Dzień otwarty dla pań, które jeszcze nigdy nie były u onkologa, zorganizowały łomżyńskie Amazonki.

Zainteresowanie akcją bezpłatnej wizyty i badań piersi było znacznie większe niż w latach ubiegłych – mówi Barbara Porwoł, Prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.
Podczas Dnia Otwartego w onkologii lekarze wykonali około 30 badań USG piersi i kilka mammografii. Stowarzyszenie na organizację akcji dostało 3,5 tys złotych z Urzędu Miasta.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę