Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomża: Podlaski Dzień Edukacji Narodowej

Były odznaczenia, medale, podziękowania i życzenia – wszystko dla podlaskich nauczycieli. W Szkoła Katolickich w Łomży odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkanie z nauczycielami i pracownikami oświaty przybył m.in. Wojewoda Podlaski Jan Dobrzyński. - Nauczycielom należy się szacunek i uznanie, bowiem w ich rękach jest przyszłość całego narodu – mówił do zebranych w szkolnej auli wojewoda i podkreślił, że szkoła ma kształcić i wychowywać.

Podczas podlaskiego święta nauczycieli najlepsi z nich dostali odznaczenia i nagrody.
Za wzorowe, wyjątkowe, sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej kilkudziesięciu nauczycieli otrzymało odznaczenia Prezydent RP. Srebrne Krzyże Zasługi trafiły do Elżbiety Bagińskiej, Danuty Anny Dziekońskiej, Tadeusza Aleksandra Nowowiejskiego i Barbary Rybakiewicz. Natomiast Brązowe Krzyże Zasługi otrzymali: m.in. Anna Bagińska, Anna Bogucka, Grażyna Elżbieta Borawska, Anna Emilia Bujko, Hanna Choińska i Małgorzata Dziewa. Podczas uroczystości wręczano też medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz nagrody ministra edukacji za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdobywczynią tej nagrody jest m.in. Hanka Gałązka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Nagrody dla zasłużonych pedagogów przyznał też Kurator Oświaty.
W wojewódzkich obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Szkołach Katolickich w Łomży wzięli udział także biskupi łomżyńscy, Stanisław Stefanek i Tadeusz Bronakowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę