Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

ŁKS Łomża - program naprawczy klubu

Zbiórki uliczne, różnego rodzaju aukcje i licytacje – organizacja takich przedsięwzięć w mieście ma finansowo pomóc Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu. Działacze klubu wsparci członkami jednej z łomżyńskich fundacji chcą budować atmosferę jednoczenia się miejskich społeczności wokół drużyny. Oprócz tego na łono ŁKS-u mają wrócić sponsorzy.

ŁKS, który od początku swojej bytności w II lidze cierpi na niedobory finansowe i brak stadionu, jeszcze dzisiaj ma zyskać nowych sponsorów. Oficjalnie prezes klubu Stanisław Kaseja nie chce mówić o szczegółach, nieoficjalnie wiadomo jednak, że do klubu wraca firma Fargotex.

Utrzymanie klubu – zgodnie z wyliczeniami prezesa Kasei – wynosi miesięcznie bagatela 200 tys. zł. Na klubie ciągle ciąży 250 tys zł długu. Oprócz wsparcia sponsorów ŁKS chce również zorganizować zbiórkę uliczną na swój cel, którą przeprowadzić ma jedna z łomżyńskich fundacji.

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej członkowie zarządu apelowali o budowanie dobrego wizerunku zespołu w mieście i jedność wszystkich, którym zależy na dobru klubu. Sami niestety nie zaprosili członków zarządu desygnowanych przez łomżyński ratusz. Wojciech Winko – jeden z inicjatorów zbiórki apelował też o niewykorzystywanie wizerunku ŁKS-u do celów politycznych. Na pytanie czy startuje w najbliższych wyborach samorządowych odpowiedział, że tak ale jego wyborcy na łomżyńskim „Rembielinie” - nie są kibicami ŁKS-u.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę