Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wkrótce referendum w Stawiskach

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsze w historii województwa podlaskiego referendum w sprawie odwołania burmistrza. Do urn pójdą mieszkańcy Stawisk. Póki co kampania przedrefelendalna w Stawiskach przebiega bardzo spokojnie. Do tej pory nie było żadnych skarg z tym związanych. Wniosek o odwołanie burmistrza Stawisk złożyła grupa kilku osób związanych z tamtejszym Klubem Sportowym burmistrzowi Markowi Waszkiewiczowi zarzucają przede wszystkim niedotrzymanie obietnicy wyborczych.

Jak podkreśla Antoni Dołęgowski dyrektor biura łomżyńskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Stawiskach do referendum wszystko już jest przygotowane.
Aby referendum było skuteczne do urn w najbliższa niedziele musi iść co najmniej półtora tysiąca osób. Mieszkańcy gminy będą głosować od 6 rano do 20 wieczorem. Jeśli frekwencja przekroczy 30% - wynik referendum będzie wiążący. Gdy do urn pójdzie mniej osób w dalszym ciągu w Stawiskiami będzie rządził burmistrz Marek Waszkiewicz.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę