Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Plan modernizacja stadionu

Do końca listopada ma być gotowy kompletny plan modernizacji Stadionu Miejskiego w Łomży. Stadion Łomżyńskiego Klubu Sportowego przy ul. Zjazd jest usytuowany tuż nad Narwią na działce o powierzchni około 5 ha. Najważniejsze na nim jest oczywiście boisko do gry w piłkę nożną ale są tam także inne obiekty sportowe m.in. lekkoatletyczne. Urząd Miejski ogłosił przetarg na wyłonienie firmy, która ma opracować kompleksową dokumentację i kosztorys modernizacji. Stadion piłkarski ma być dostosowany do przeprowadzania na nim rozgrywek piłkarskich na poziomie II ligi. Powinien także umożliwiać organizację wydarzenia sportowego rangi krajowej i międzynarodowej. Stadion lekkoatletyczny zaś powinien umożliwić organizowanie tu mityngów międzynarodowych, Mistrzostw Polski i Olimpiady Młodzieży.

Krzysztof Lendzioszek Prezes ŁKS-u podkreśla, że remont byłby naprawdę duży.
Plany modernizacji stadionu mają być gotowe jeszcze w tym roku. Remont mógłby zacząć się więc za rok. Koszt całej inwestycji najprawdopodobniej przekroczy kwotę półtora miliona złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę