Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Trwają zapisy na XXII Łomżyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

„Rekolekcje w drodze” rozpoczną się wieczorną mszą świętą i apelem jasnogórskim w najbliższy poniedziałek. A następnego dnia pielgrzymka wyruszy spod katedry po porannej mszy świętej. W pielgrzymce weźmie udział 24 kapłanów i 23 kleryków.

W skład Pielgrzymki Łomżyńskiej wchodzi siedem grup regionalnych, które wyruszą z różnych miejscowości naszej diecezji. Z Łomży wyjdą grupy żółta i brązowa, z Ostrołęki czerwona i zielona. Grupa niebieska tradycyjnie wyruszy z Zambrowa, srebrna z Ostrowi Mazowieckiej, a fioletowa z Wyszkowa. Jak co roku pielgrzymi będą często wędrować w upale i w deszczu w skupieniu i z modlitwą na ustach . Wejście na Jasną Górę zaplanowano na 13 sierpnia ok. Godz. 19.00. Przed Wałami Jasnogórskimi odbędzie się prezentacja Pielgrzymki. A ok. godz. 19.30 pod przewodnictwem Pasterza Diecezji, Biskupa Stanisława Stefanka pielgrzymi będą uczestniczyli we Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej.
Następnego dnia pielgrzymi wrócą do domu.

Ciągle jeszcze w Instytucie Teologicznym przy ulicy Sadowej 3 w Łomży a także w parafiach diecezji, można zgłaszać się do wzięcia udziału w pielgrzymce.  Chętni mogą też dołączyć do pątników już na trasie pielgrzymki.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.pielgrzymka.lomza.opoka.org.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę