Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Katechetyczna konferencja naukowa w Seminarium

300-stu nauczycieli religii bierze dziś od godz. 9. 00 udział w konferencji naukowej “Dydaktyka we współczesnej katechezie”. Spotkanie w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży zorganizowano po to, aby katecheci mieli okazję zapoznać się z nowymi metodami i zasadami nauczania religii i potrafili stosować je w praktyce. Organizatorzy zaprosili ekipę wielu specjalistów-mówi ks. dr Stanisław Dziekoński.

W składzie wspomnianej przez księdza ekipy znalazła się Teresa Czarnecka autorka podręczników katechetycznych, która przybliży zebranym metody nauczania religii dzieci w różnym wieku. Księdza profesora Kubika wspierać też będzie ks. Grzegorz Łuszczak, który wystąpi z prelekcją “Media w dydaktyce katechetycznej”. Spotkanie pod honorowym patronatem ks. Biskupa Stanisława Stefanka potrwa do godz 14, a organizatorzy spodziewają się gości z kurii metropolitalnej w Warszawie, diecezji białostockiej i drohiczyńskiej. Udział potwierdzili też przedstawiciele mazowieckiego i podlaskiego kuratorium oświaty.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę