Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Biskup łomżyński zaprasza na imieniny Anny i Joachima.

Jak co roku 26 lipca bp Stanisław Stefanek urządza spotkanie dla dzieci i ich opiekunów w ogrodzie biskupim. W ten sposób chce uczcić pamięć św. Anny i Joachima – dziadków Pana Jezusa. Do ogrodu przy Domu Biskupim pasterz łomżyński zaprasza szczególnie wnuczęta z babciami i dziadkami, ale nie pomija także pozostałych członków rodziny. - Zapraszam mamy, tatusiów, ciocie, wujków ale oczywiście z dziećmi, bo to spotkanie dla najmłodszych – mówi bp Stefanek.


Pasterz łomżyński podkreśla, że imieniny św. Anny i Joachima - to bardzo potrzebny wewnętrznie sposób przeżycia święta, bo „święta kościelne są zawsze przeżywane we wspólnocie”.
Bp Stefanek, poprzez organizację rodzinnej imprezy, chce też zasugerować różnym instytucjom i środowiskom, aby zwróciły większą uwagę na dzieci. - Dzieci wprawdzie same potrafią się bawić, ale za dużo jest tego czysto pasywnego obsługiwania dzieci – podkreśla ordynariusz łomżyński. Wskazuje przy tym na popularne zabawianie dzieci zakupami drogich zabawek. Zaznacza, że dla dziecka najważniejsze jest to, aby opiekun znalazł dla niego czas. – To sugestia o większym wymiarze społecznym – stwierdził bp Stanisław Stefanek.

W programie imienin św. Anny i Joachima w ogrodzie biskupim znajdą się głównie zabawy dla najmłodszych. Święto muzycznie wzbogacą – zgodnie z tradycją - występy śpiewaków z Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Będą też konkursy, a na koniec słodki poczęstunek. Imieniny dziadków Pana Jezusa w ogrodzie biskupim przy ul. Sadowej w Łomży rozpoczną się jutro (26 lipca) o godz. 11-00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę