Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pracownicy łomżyńskiego szpitala za strajkiem.

Prawie 94 proc. głosujących w referendum strajkowym poparło zaostrzenie protestu. W referendum wzięły udział 883 osoby – tj. ponad 72 procent uprawnionych do głosowania. Wzięły w nim udział 883 osoby – tj. ponad 72 procent uprawnionych do głosowania. Teraz w szpitalu powołany zostanie komitet strajkowy, który zdecyduje o formie akcji.

- Najbardziej prawdopodobną formą na początek będzie strajk ostrzegawczy, czyli dwugodzinna przerwa w pracy - mówi przewodniczący oddziału terenowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, Marek Raszczyk. Pracownicy szpitala chcą strajkować, bo nie udało im się dojść do porozumienia z dyrekcją szpitala w sprawie podwyżek płac. Domagają się wzrostu wynagrodzeń od czerwca o 30 proc. Tymczasem dyrektor szpitala Marian Jaszewski mówi, że szpital nie ma pieniędzy na podwyżki. Dyrektor Jaszewski liczy, że rząd dotrzyma słowa i podwyżki dla pracowników ochrony zdrowia zostaną wprowadzone 1 października. - Jeżeli nie, może dojść do eskalacji protestów – mówi Jaszewski.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę