Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Uczelnie katolickie

Katolickie Gimnazjum i Liceum w Łomży czeka na uczniów. Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek powołał do życia ponadpodstawowe szkoły: Katolickie Gimnazjum i Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Najważniejszym celem obu szkół jest troska o integralny rozwój młodego człowieka. Podstawą pracy dydaktyczno – wychowawczej zaś wskazania Papieża Jana Pawła II: „Szkoła katolicka zawsze miała i ma na uwadze wychowanie chrześcijan, którzy będą także wzorowymi obywatelami, zdolnymi do dawania swego pełnego wkładu, swej inteligencji, solidarności, kompetencji w dzieło prawidłowego i porządnego budowania społeczności cywilnej.”

Uczęszczając do łomżyńskich szkół katolickich uczniowie zyskują wychowanie chrześcijańskie kształtujące w człowieku właściwą hierarchię wartości, wysoki poziom zajęć dydaktycznych i dobre przygotowanie do dalszego toku kształcenia. Warto dodać że Nauka w Katolickim Gimnazjum i Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest bezpłatna, a termin składania dokumentów upływa 15 czerwca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę