Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Gospodarstwa do kontroli

Ponad 1750 gospodarstw w województwie podlaskim i niemal 3 tysiące w mazowieckim zostanie skontrolowanych przez kontrolerów nasłanych Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Właśnie rozpoczęła się kampania kontroli na miejscu wniosków o płatności bezpośrednie i płatności z tytułu prowadzenia działalności rolniczej na terenach o niekorzystnych warunkach gospodarowania (ONW) na 2006 r.

Wszystkie wytypowane przez urzędników ARiMR-u gospodarstwa zostaną skontrolowane do końca wakacji. Nie wszędzie jednak pojawią się inspektorzy. Zgodnie z założeniami Agencji co piąte gospodarstwo zostanie z powietrza - na podstawie zdjęć satelitarnych lub lotniczych.
Jak argumentuje Iwona Musiał rzecznik prasowy ARiMR-u wcześniejsze niż w latach poprzednich kontrole gospodarstw powinny zapewnić sprawniejszy przebieg przyszłej kampanii płatności bezpośrednich, tak by pieniądze wykorzystywane m.in. na zakup środków produkcji zasiliły budżety gospodarstw rolnych jeszcze przed rozpoczęciem wiosennych prac polowych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę