Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wakacyjną zbiórkę żywności organizuje Caritas Diecezji Łomżyńskiej

W najbliższą sobotę w większych sklepach w Łomży stać będą wolontariusze, którzy do specjalnie oznakowanych koszyków będą zbierać żywność. Produkty w okresie wakacyjnym spożywać będą dzieci, które wyjadą na wypoczynek. Caritas przygotowuje letni wypoczynek dla ponad 200 dzieci z rodzin z problemami alkoholowymi oraz dla ponad 100-u dzieci ze szkolnych kół Caritas.


Sklepy, w których odbywać się będzie zbiórka, będą oplakatowane. Żywność zbierać będzie ponad 60 wolontariuszy. Wakacyjna zbiórka żywności potrwa w sobotę od godz. 9 do 18.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę