Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Inwestycja Zambrowa

Na niemal 7 milionów wyceniono adaptację terenów przekazanych samorządowi Zambrowa po Zamtexie. Pod koniec ubiegłego roku blisko 4 hekraty ziemi wraz z budynkami m.in. hala tkalni przekazał miastu wojewoda poldaski. W ubiegłym tygodniu radni Zambrowa przyjeli program zagospodarowania tych terenów. Władze miasta chcą aby w tkalni powstało około 10 nowych zakładów produkcyjnych, a zatrudnienie w nich znalazło nawet do 300 osób.

Dodatkowo przewidywane jest także wzrost zatrudnienia wśród obecnie działających podmiotów na terenie miasta, związany ze świadczonymi usługami i kooperacją z nowymi zakładami. Władze Zambrowa oszacowały go na na poziomie 10 % liczby osób zatrudnionych na terenie hali.
Aby to jednak było możliwe konieczne jest zainwestowanie około 7 milionów złotych. Zambrów liczy że 70% tej kwoty pozyska z funduszy pomocowych Unii Europejskiej. Już są przygotowywane odpowiednie wnioski. Przewiduje się, że adaptacja hali rozpocznie się za rok, a inwestycja miastu zwróci się po 10 latach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę