Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Chcą lepiej ścigać przestępców...

"Teraz już bez granic, będziemy częściej odwiedzać się i wymieniać doświadczenia" – mówią policjanci z Łomży i 5-ciu państw, które 1 maja również weszły do Unii Europejskiej. Przedstawiciele policji z Czech, Słowacji oraz Łotwy, Litwy i Estonii przyjechali do Łomży. Miejscowa policja powitała ich muzyką i gorącymi szaszłykami. Goście nie ukrywali zadowolenia. 5-stooosbową delegację policjantów – członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policjantów – powitał Prezydent Łomży, Jerzy Brzeziński. "Wejście do Unii Europejskiej to nie tylko determinacja i wyrzeczenia, ale to także obowiązki i prawa, z których mam nadzieję i Polska i Państwa Ojczyzny będą korzystały" - mówił Brzeziński.


Policjanci z Łotwy, Litwy, Estonii oraz Czech i Słowacji przyjechali, aby odwiedzić kolegów z bratniej Polski, wymienić doświadczenia, a wszystko po to, aby lepiej ścigać przestępców - mówił Komendant Miejski Policji w Łomży, Andrzej Zaremba. "Przestępcy już dawno są w Europie, zawojowali cały świat(...) Mam nadzieję, że w strukturach unijnych będziemy działali sprawniej i przestępca częściej będzie siedział w więzieniu niż na wolności" - powiedział Komendant.
Policjanci z 5-ciu sąsiednich państw przyjechali na Podlaskie w piątek. Razem z podlaskimi policjantami 1 maja witali wejście swoich krajów do Wspólnoty.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę